Elza

Elzin příběh : Našli mě v křoví v Hamrech, hodná paní zavolala do depozita a tak jsem ráda, že jsem neumřela hladem. Moji lidské „mamince“ nedám pokoj, pořád se chci mazlit,jsem naočkovaná, tygrování mě sluší, ten vzor je zase modní :-). Tak jsem IN. Mám se tady dobře, ale mít člověka jen pro sebe, mazleníčko, zahrádku, to by bylo v pořádku. Kastraci mám hrazenou Nadací na pomoc zvířatům, tak to jsem v klidu, zkusí to někdo se mnou?

Elzička už má taky novou rodinu, přejeme jí hodně štěstí 🙂

 

Lucinka

Jsem Lucinka, velice klidná, mazlivá kočička, stará asi 5 let.  Jsem kastrovaná. Taky jsem kočičí dáma, mám ráda svůj klídeček, pořád se věnuji očistě svého kožíšku. Do depozita jsem dostala na podzim 2017 ze Starého Města u Frýdku-Místku, kde mě vyhodili z auta. Byla jsem velmi smutná.
V depozitu jsem byla nešťastná…tolik koček! Já byla jedináček! Nebudu se zde s nikým kamarádit!
A tak jsem seděla sama ve venkovní voliéře, a bála se ostatních koček. Když jsem se začala koncem ledna  mrňouskat, šla jsem na kastraci a pak šup…do tepla, do karanténní klece. A rázem jsem se z venkovní kočičky stala tou pravou kočkou domácí. Ležela jsem si v pelíšku karanténní klece a vůbec mi to nevadilo.

Ráda bych si však našla svého človíčka, který by se mnou mazlil, hladil mě a rozmazloval :-). Odměním se krásným vrněním :-).

Lucinka včera (21. dubna 2018) odjela do nového domova – k paní Věrce, která ji pomáhala ve Starém Městě odchytit.  Lucinka bude mít jednu velmi super parťačku, klidnou kočičku, kterou už měla paní Věrka doma. Tak se mějte, holky, moc krásně 🙂

 

Simonek

Jsem Simonek, velice mazlivý, jen mi nesvědčí tolik koček kolem.  Jak já si přeji najít svůj domov.
Mám asi 8 měsíců. A  taky jsem kastrovaný.

Najdu domov?

Kocourek Simonek je ode dneška (18. května 2018) u skvělých lidiček, má „své“ doma. Měj se krásně, Simonku :-).